^Powrót w góre

Do naszych zajęć dodatkowych dołączają : Kulinarne zajęcia w praktyce

Wspólnie przygotowanie posiłków w żłobku rozwija wyobraźnię,
kreatywność oraz rozwija zdolności manualne.
Zajęcia będą miały charakter cykliczny, bez ograniczeń wiekowych.
Będzie je prowadziła Pani Agnieszka.

Wesoła gimnastyka

Gimnastyka sprawia dzieciom dużo radości i uczy dobrych nawyków ruchowych, tj. prawidłowej postawy ciała, właściwego siedzenia i chodzenia. Ponadto zachęca dzieci do zdrowego wysiłku. Zabawy ruchowe i gimnastyczne dla naszych podopiecznych będzie prowadziła Pani Ala. Proste ćwiczenia gimnastyczne w naszym żłobku z młodszymi dziećmi ?
To da się zrobić, bo przecież ruchu nigdy dość
!

Drogi Rodzicu
Chcesz sprawnie odebrać dziecko?
wyślij 20 min. przed przyjściem SMS-a
tel. 790-502-458

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA NASZYCH PODOPIECZNYCH:

Informujemy Państwa, iż od 01.02.2021 w naszej Placówce ruszają zajęcia dodatkowe.
Zajęcia te są zorganizowane przez nasz personel i mieszczą się w kwocie „czesnego”, są całkowicie NIEODPŁATNE.

1. Język angielski  -  1 x w tygodniu.
  2. Zajęcia taktykalne  -  co drugi tydzień, (zajęcia z surowcami: piasek, mąka, woda, modelina itp.)
  3. Zajęcia gimnastyczne  -  1  x  w tygodniu.
  4. Zajęcia muzyczno-taneczne   -  1  x  w tygodniu.
  5. Warsztaty kulinarne  -  co drugi tydzień.
  6. „gimnastyka buzi i języka”  -  1  x  w tygodniu.

... czyli rozmówki angielskie. Szanowni Rodzice. Do grona naszych zajęć dołącza język angielski prowadzony przez Panią Agnieszkę. Nauka poprzez zabawę do idealny sposób na opanowanie słów i zwrotów w  obcym języku. Zajęcia są bez ograniczeń wiekowych jak również mają charakter cykliczny oraz są realizowane wewnątrz Grup w Żłobku.

Copyright © 2015. EKO-PARK Rights Reserved.