^Powrót w góre

WITAMY NA STRONIE PRYWATNEGO ŻŁOBKA EKO-PARK W KRAKOWIE.

     Żłobek Eko-Park to najlepsza forma opieki dla dzieci w wieku od 5-go miesiąca do 3-go roku życia. Troskliwi, niesłychanie ciepli a jednocześnie profesjonalnie przygotowani nauczyciele, wychowawcy oraz pani pielęgniarka , wiedzą jak zastąpić Mamę, jak zaspokoić potrzeby małego dziecka i dbać o jego wszechstronny rozwój. Z pasją i doświadczeniem, w sposób twórczy, otoczymy troskliwą opieką Twojego maluszka, podczas gdy Ty zajmiesz się pracą zawodową.

Żłobek jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 17:00 z wyjątkiem wigilii, świąt oraz dni ustawowo wolnych od pracy.

 

PROGRAM DYDAKTYCZNY.

    Realizujemy program oparty na nowoczesnych trendach w wychowaniu dzieci. Zwracamy uwagę na rozwój motoryki dużej i małej, rozwój mowy,umiejętności społecznych i intelektualnych, dlatego dużą część dnia zajmują zabawy i gry grupowe, zabawy ze śpiewem, oraz zajęcia plastyczne, które dzieci bardzo chętnie wykonują. W tym roku po raz pierwszy dzieci będą uczestniczyły w zajęciach z ceramiki, gdzie będą próbowały tworzyć niepowtarzalne dzieła. Chcąc umożliwić Państwu pokonywanie wszelkich trudności, nasz żłobek współpracuje z Panią Psycholog, która w sposób fachowy podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Aby pomóc maluszkom w adaptacji do nowego środowiska organizujemy Dni Adaptacyjne, kiedy to dzieci wraz z Rodzicami zapoznają się z salą, Paniami a także obyczajami panującymi w naszej placówce. Dokładamy wszelkich starań aby dzieci były bezpieczne, radosne i od najmłodszych lat umiały sobie radzić w trudnych sytuacjach.


Copyright © 2015. EKO-PARK Rights Reserved.